Звіт ботаників


В Криму своєрідна рослинність. Вона пристосувалась до життя в умовах малого зволоження, У підніжжя гір ростуть вічнозелені рослини: плющ, чист кримський, даржи-дерево, ялівець,кедр,магнолія, мамонтове дерево, пальма, кипарис.
Верхній пояс вкритий дубовими і сосновими лісами.

Тис ягідний зберігся у важкодоступних місцях. Це хвойна рослина. Дерево живе 1500 років. Його висота 30 метрів. У народі його називають червоним деревом за кольором деревини . Деревина дуже цінна для меблевої промисловості.
Тис ягідний занесено до Червоної книги України. Дерево одержано таку назву за шишечки червоного кольору, схожі на ягоди.


В Криму росте кедр-теж хвойне дерево» схоже на сосну .
Але голочки його тонші та довші, ніж у сосни звичайної. Насіння кедрових шишок їстівне, смачне і корисне. Хвоя багата на вітамін С . Це дерево теж занесено до Червоної книги.


Едельвейс - одна з найкрасивіших квіток. Росте у малодоступних місцях. Про неї складають багато легенд, пісень. В народі її вважають лікарською рослиною. Ця квітка є емблемою туризму й альпінізму, вона занесена до Червоної криги України.



Магнолія – великий рід рослин магнолієвих, названий іменем французького ботаніка П’єра Маньйола. Вічнозелене дерево, до 30 м заввишки. Цвіте з травня до вересня. Плід – шишкоподібна багато листянка, насінини великі, червоні, звисають із плодиків на нитках. Окрім дивовижної краси магнолії притаманні і лікувальні властивості. Магнолія означає честолюбство, прагнення бути першим, або ж поняття «благородна». Коли юнак дарує дівчині квітку магнолії, він показує свої благородні та серйозні наміри.






 




Немає коментарів:

Дописати коментар